Polecamy

Zegarki Swatch w wersji BIO!

|
|
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Szwajcarska marka zegarków Swatch wypuściła na rynek nowe modele. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że zostały one wykonane z naturalnych surowców! Najnowsza kolekcja „1983” nawiązuje do kultowych pierwszych modeli marki i otwiera nowy rozdział w jej historii.

Innowacyjność była wręcz wpisana w DNA Swatch i stanowiła jej znak rozpoznawczy. Taka też jest najnowsza kolekcja, która sięga do korzeni szwajcarskiego giganta zegarków. Nowe modele nawiązują stylistyką do swoich pierwowzorów z 1983 roku, jednak z tą różnicą, że zostały wykonane z biodegradowalnych surowców – z nasion rącznika pospolitego. Warto pokreślić, że wysokie wymogi marki spełniają wszystkie wykorzystane w nich elementy.

Zgodne z nowymi ekologicznymi standardami są nie tylko zegarki, ale również opakowania stosowane przez Swatch. Te ostatnie zostały wykonane na bazie skrobi ziemniaczanej i tapioki, dzięki czemu są całkowicie biodegradowalne. Można je kompostować w domu lub poddać recyklingowi.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak wybrać odpowiedni sprzęt dla początkujących strzelców?
|
Jak wybrać odpowiedni sprzęt dla początkujących strzelców?
Od pierwszego strzału do opanowania strzelectwa - naucz się, jak wybierać odpowiedni sprzęt dla początkujących strzelców. Odkryj znaczenie kalibru, rodzaju broni i dostosowania jej do swoich umiejętności.
Spowolnienie łysienia – Zatrzymaj utratę włosów
|
Spowolnienie łysienia – Zatrzymaj utratę włosów
Zatrzymaj utratę włosów! Odkryj skuteczne metody spowolnienia łysienia i ciesz się pełną fryzurą. Zachowaj swoje włosy.
Jak zegarek podkreśla twoją osobowość: odkrywaj sekretne znaczenie dodatków
|
Jak zegarek podkreśla twoją osobowość: odkrywaj sekretne znaczenie dodatków
Odkryj, jak zegarek może być lustrzanym odbiciem twojego charakteru. Dowiedz się z naszego artykułu, jak wybór dodatków może wpłynąć na postrzeganie twojego stylu i osobowości.